Instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym – dom w technologii szkieletowej.


Firma Hilow Solutions realizuje instalację elektryczną w domu jednorodzinnym w gminie Oborniki Śląskie. Inwestycja jest budowana w technologi szkieletowej – system kanadyjski, skandynawski.
Inwestor dodatkowo powierzył nam wykonanie instalacji alarmowej, instalacji monitoringu i nagłośnienia oraz sieci strukturalnej.

Specyfika konstrukcji wykonywanej w tym systemie wymusza pewne zmiany sposobu planowania i prowadzenia tras kablowych w porównaniu do budynków wznoszonych technologią tradycyjną – murowaną. Znajomość warunków i możliwości, które daje system szkieletowy, pozwala nam na optymalne wykorzystanie przestrzeni instalacyjnych, dzięki czemu uzyskujemy estetyczny i uporządkowany wygląd zarówno tras kablowych jak i montowanego w późniejszym etapie osprzętu. Wszystkie przewody i kable prowadzone są w specjalnych rurach karbowanych – ma to duże znaczenie przy konstrukcjach drewnianych. Tzw peszle zapewniają dodatkową ochronę dla izolacji i oddzielają fizycznie przewód od bezpośredniego kontaktu z drewnem.

Planując instalację elektryczną w budynku w technologi szkieletowej, warto powierzyć jej wykonanie firmie, która zna i rozumie koncepcję kanadyjczyków.

Firma Hilow Solutions poleca swoje usługi wszystkim inwestorom planującym budowę zarówno w technologi szkieletowej jak i tym, którzy zdecydują się na tradycyjne rozwiązania . Gwarantujemy kompleksowe wykonanie instalacji na każdym etapie budowy.