Nagłośnienie domu

Nagłośnienie domu

Przy inwestycjach związanych z budową domu jednorodzinnego, pojawia się problem pominięcia instalacji systemów audiowizualnych.  Jest oczywistym  projekt budowlany, projekt instalacji elektrycznej, ale mało kto pamięta o poprowadzeniu instalacji dla kina domowego, czy też dla bardzo popularnych instalacji nagłośnienia całego domu typu multiroom wykonanych w technice 100V.

Warto już na etapie przygotowań do inwestycji, tak jak wybieramy firmę budowlaną czy elektryczną , powierzyć zaprojektowanie systemu audiowizualnego wyspecjalizowanej firmie.

Hilow Solutions gwarantuje pełne wsparcie na etapie projektu, instalacji i w momencie rozruchowym systemu.

Najpopularniejszym rozwiązaniem w tego typu inwestycjach jest instalacja systemu kina domowego.  Przy projektowaniu należy zwrócić uwagę na możliwości aranżacyjne pomieszczenia, by móc wydobyć pełnie brzmienia z zakupionego sprzętu i cieszyć się dźwiękiem prosto z sali kinowej. Projekt dostarczony przez Hilow Solutions pozwoli na jak najlepsze wykorzystanie potencjału systemu, a wykonane odpowiednio wcześnie okablowanie,  gwarantuje estetykę instalacji – bez szpecącej plątaniny przewodów.

Muzyki słuchamy nie tylko podczas relaksu przed telewizorem. Doskonałym rozwiązaniem są systemy nagłośnienia całego domu, dające możliwość cieszenia się ulubioną muzyką wszędzie tam, gdzie akurat się znajdujemy. Duża paleta możliwości rozwiązań sprzętowych gwarantuje idealne dopasowanie do potrzeb domowników. Możemy nagłośnić jednym systemem kuchnie, salon, łazienkę, garaż, taras, ogród- wszędzie tam, będzie towarzyszyć nam nasza muzyka. Jednocześnie w każdym z tych pomieszczeń, możemy kontrolować niezależnie głośność,  a nawet źródło dźwięku. Rynek jest bogaty w rozwiązania na każdą kieszeń, a także na rozbudowane systemy dające nieograniczone możliwości np. zdalnego kontrolowania przez smart fon czy tablet.

Polecamy powierzenie instalacji nagłośnienia wyspecjalizowanej firmie z Wrocławia. Hilow Solutions służy swoją pomocą na każdym etapie inwestycji.