Realizacje - System Nagłośnienia - Przychodnia Biovena

Pod koniec lutego firma Hilow Solutions zrealizowała system nagłośnieniowy w przychodni Biovena w Ożarowie Mazowieckim. Założenia projektowe obejmowały nagłośnienie strefy – sala rehabilitacyjna oraz strefy – recepcja i gabinet masażu.
Całość systemu została wykonana w technice 100 V. Każda ze stref obsługiwana jest przez osobny wzmacniacz miksujący ITC T-60U, gwarantujący bardzo dobre brzmienie i niezawodną pracę. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych głośników sufitowych ITC T-208A, brzmienie uzyskane w każdej ze stref, charakteryzuje się bardzo dobrą jakością, dużą dynamiką i fantastycznymi wrażeniami słuchowymi dla wszystkich częstotliwości, w tym także dla tonów niskich, tak ważnych i przyjemnych w odbiorze dla ludzkiego ucha. 
Właściwe rozmieszenie głośników w poszczególnych pomieszczeniach pozwoliło na uzyskanie równomierności nagłośnienia w każdym punkcie.
W każdym z nagłaśnianych pomieszczeń zastosowano stylowy regulator głośności, który pozwala na indywidualną korekcję poziomu dźwięku - pożądaną dla danej chwili. Regulatory zostały umieszczone przy włącznikach oświetlenia i stanowią eleganckie dopełnienie całej instalacji.
Zapraszamy do współpracy przychodnie zdrowia, gabinety SPA, pracownie dentystyczne.
Proponujemy bardzo dobrze brzmiące systemy nagłośnienia i estetyczną instalację, zadowalające najbardziej wymagających klientów.