Technika 100V - C.D.

Technika 100V Nagłośnienie sali konferencyjno-wykładowej

Technika 100 voltowa pozwala na wykonywanie różnych systemów, jednym z przykładów jest system przedstawiony na zdjęciu.

W skład systemu nagłośnienia  obiektu - miejsca przeznaczonego do organizacji imprez okolicznościowych oraz konferecnji wchodzi wzmacniacz wielostrefowy umożliwiający niezależną kontrolę poziomu dźwięku w wyznaczonych strefach, takich jak sala konferencyjna, strefa toalet, taras/ogród. 

Odtwarzacz muzyczny umożliwia nam odtwarzanie muzyki z takich nośników jak płyty CD/DVD/MP3 oraz plików MP3 z gniazda USB lub z karty SD.

Zestaw mikrofonów bezprzewodowych w skład, których wchodzi mikrofon doręczny oraz mikrofon krwatowy wraz z nadajnikiem, pozwala na swobodne przeprowadzenie konferencji oraz imprez kolicznościowych.

Powyższy zestaw nagłośnieniowy zalecamy umieścić w specjalnie przystosowanej szafce sprzętowej, która umożliwi nam zitegrowanie sprzętu w jednym miejscu oraz komfortową obsługę systemu nagłośnienia.

Wykonanie systemu nagłośnienia w technice 100 voltowej pozwala na podział systemu na strefy, które są obsługiwane przez jeden wzmacniacz wielostrefowy, rozwiązanie to zapewnia łatwość obsługi i kontrolę nad systemem. 

Technika 100V gwarantuje długotrwałą i bezawaryjną pracę systemu, zastasowane głośniki pozwalają na uniknięcie strat sygnałowych pomimo znacznych odległości od wzmacniacza. Odpowiednie ich rozmieszczenie zapewnia nam równomierne pokrycie dźwiękiem całego pomieszczenia.

Zastosowane głośniki sufitowe komponują się z aranżacją sufitu, stając się niezauważalną jego częścią.