Technika 100V - wprowadzenie - C.D.

System nagłośnienia - schemat - technika 100V

Systemy nagłośnienia to rozwiązania pozwalające na odtwarzanie muzyki w tle w obiektach przemysłowych takich jak firmy, sklepy. Zastosowanie techniki 100 V pozwala na równomierny rozkład dźwięku na całej przestrzeni nagłaśnianej. Możemy dobrać moc głośników tak, by uzyskać optymalny poziom dźwięku w danej strefie.

Ponadto regulatory poziomu dźwięku pozwalają na ustawienie wymaganego poziomu w strefie biur czy w strefie obsługi klienta. Koszt wzmacniacza PA warunkuje jego moc, możemy zatem dobrać jego parametry tak, aby pracował w optymalnym zakresie mocy.

Zastosowanie rozwiązania z mikrofonem umożliwia wypowiadanie komunikatów z automatycznym wyciszeniem muzyki. Do komunikatów takich możemy zaliczyć: komunikaty alarmowe, komunikaty informujące czy też reklamy. Rozwiązanie takie polecamy szczególnie dla marketów, sklepów odzieżowych oraz restauracji.

Systemy nagłośnienia PA wykonane w technice 100 V cechuje duża niezawodność i ze względu na stosunkowo prostą strukturę bardzo mała awaryjność.

C.D. technika 100V